top of page
IMG_2547.JPG

O NÁS

Víte co je na podnikání nejtěžší? Není to běhání po úřadech, není to shánění financí na rozjezd, hledání prostorů, nákup zboží, tvorba webovek, nebo vymýšlení toho, čím se budete živit. Tohle všechno je ve finále zábava.

Jednoznačně nejtěžší je napsat sekci O nás na webu:-)

Co napsat, abychom udělali skvělý první dojem, dali najevo, že jsme profíci, že rozumíme svému oboru, a že pro zákazníky uděláme první poslední, aby byli spokojení?

Tisíckrát se nám osvědčilo, že nejlepší je napsat realitu, nepoužívat sladké a líbivé fráze a malovat vzdušné zámky. Proč jsme se pustili do focení fotek a tvorby videí? Nás to prostě baví. A když vás něco baví děláte to s nadšením, vzděláváte se, zdokonalujete se, sledujete trendy.

Více než 10 let se pohybujem v produkci a kreativním prostředí, umíme se přizpůsobit, dokážeme předvídat, umíme realizovat věci, které někomu přijdou nesplnitelné, milujeme výzvy. Jako manželský pár se perfektně doplňujeme. Jedna polovina rozumí technice, druhá polovina lpí na detailech, je pečlivá a umí naslouchat.

Ne vždy je ideální spolupráce s profesionálním amatérem, my jsme se prozatím nazvali jako “amatérští profesionálové”, ale o to více péče, času a nadšení budeme věnovat vašim projektům a dotáhneme je k dokonalosti.

Andriy & Míša

Anchor 1

KONTAKT

 

 

production@andrew-art.com

Tel: +420 777 547 134

 

  • Facebook Black Round
aM.png

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Děkujeme za odeslání!

bottom of page